KAHRAMANMARAŞ MİNA CAM Balkonunuza Renk Katmak İçin 4 Kolay Öneri

Günün stresinden ve şehrin kalabalığından kaçmak istediğinizde aklınıza ilk gelen mekan neresidir?

Evet, biz de tam olarak öyle düşünmüştük.

Elbette ki “BALKONLARIMIZ”!

Şimdi biraz olsun soluklanmak için balkonunuzda yalnızca ayaklarınızı uzatıp dinlenmeyi düşünseniz de, neden dekorasyonunuza yapacağınız küçük dokunuşlar ile buradaki vaktinizi daha keyifli geçirmeyesiniz ?

Kast etiğimiz dekorasyonunuzda köklü bir değişikliğe gitmeniz olmadığı için, bu ufak tefek dokunuşların sizi kesinlikle yormayacağından eminiz.

Zaten esas meziyet küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmakta…

Öyleyse ben yaşam alanıma renk katmak istiyorum ama beni çok da yormayın diyenleri buraya alalım. Mina cam hizmetinizde...

ethnic pillow

Yastıklar

Farklı renklere ve desenlere sahip yastıklar alıp koltuklarınızın yada sandalyelerinizin üzerine yerleştirerek odanıza hareket katabilirsiniz.

Sevdiğiniz stillere göre yastık kılıflarını seçebilirsiniz örneğin Moraccan yani Fas stili mekanlar görmekten hoşlanıyorsanız etnik desenli minder ve yastık kılıflarını tercih ederek cambalkonunuzda Moraccan esintisi yaratabilirsiniz.

Cambalkonunuzun geniş görünmesini isterseniz küçük ve açık renkli minderler tercih edebilirsiniz.

plant pots

Bitkiler

Balkon dekorasyonundan bahsederken bitkilerden bahsetmemek mümkün mü hiç?

Mina cam hem yapısal hem bitkisel destek olarak yanınızda...

Canlı renklerin hakim olduğu saksılar ve bu saksılara yerleştireceğiniz birbirinden değişik bitkilerle balkonunuzda huzuru yakalayabilirsiniz. Ayrıca, kullanacağınız saksıları direkt hazır almaktansa, kendi zevkinize göre evde dekore ederek daha küçük bir bütçeyle tam anlamıyla istediğiniz saksılara sahip olabilirsiniz.

⇒ Saksılarınız için kullanabileceğiz renkleri Mina Cam ailesi olarak yardımcı oluruz.

duvar dekorasyon ürünleri

Duvar Dekorasyonu

“Duvar Dekorasyon Ürünleri” ile de yeni yaşam alanlarınız olan mina cam cambalkon ve kış bahçelerinizin görünümünü değiştirmeniz mümkün.

Nasıl mı ?

Renkli ya da metal çerçeveleri kullanarak, fotoğraflarınız ile duvarınızda küçük bir anı köşesi yaratabilirsiniz. Ya da modası asla geçmeyen aksesuarlardan biri olan ayna ile hem dekorasyonunuza şıklık katabilir hem de balkonunuzu daha geniş gösterebilirsiniz. Bunlar da güzel ama ben bitkilerimden asla kopamam, onları kullanarak duvarımı renklendirmek istiyorum diyorsanız da; son dönemlere oldukça popüler olan duvar rafları tam size göre. 

zemindetay

Zeminler

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan ahşap yer döşemeleri, cam balkon ve kış bahçelerinizde sıcak bir hava yaratacaktır. Bir de ahşap yer döşemelerinizin üzerine etnik minderler atarsanız, balkonlarınızda hem sıcacık hem de otantik bir rüzgar estirebilirsiniz.

Ayrıca seçeceğiniz döşemelerin asimetrik şekillerde olmasına dikkat ederseniz, balkonunuz olduğundan da geniş gözükecektir. Asimetrik döşeme tamam ama halısız olmaz diyorsanız, tüm döşemenizi halı ile kapatmadıktan sonra seçeceğiniz her renk ahşaba çok yakışacaktır. :)