Blog

KAHRAMANMARAŞ MİNA CAM Balkonunuza Renk Katmak İçin 4 Kolay Öneri

Günün stresinden ve şehrin kalabalığından kaçmak istediğinizde aklınıza ilk gelen mekan neresidir?

Evet, biz de tam olarak öyle düşünmüştük.

Elbette ki “BALKONLARIMIZ”!

Şimdi biraz olsun soluklanmak için balkonunuzda yalnızca ayaklarınızı uzatıp dinlenmeyi düşünseniz de, neden dekorasyonunuza yapacağınız küçük dokunuşlar ile buradaki vaktinizi daha keyifli geçirmeyesiniz ?

Kast etiğimiz dekorasyonunuzda köklü bir değişikliğe gitmeniz olmadığı için, bu ufak tefek dokunuşların sizi kesinlikle yormayacağından eminiz.

Zaten esas meziyet küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmakta…

Öyleyse ben yaşam alanıma renk katmak istiyorum ama beni çok da yormayın diyenleri buraya alalım. Mina cam hizmetinizde...

ethnic pillow

Yastıklar

Farklı renklere ve desenlere sahip yastıklar alıp koltuklarınızın yada sandalyelerinizin üzerine yerleştirerek odanıza hareket katabilirsiniz.

Sevdiğiniz stillere göre yastık kılıflarını seçebilirsiniz örneğin Moraccan yani Fas stili mekanlar görmekten hoşlanıyorsanız etnik desenli minder ve yastık kılıflarını tercih ederek cambalkonunuzda Moraccan esintisi yaratabilirsiniz.

Cambalkonunuzun geniş görünmesini isterseniz küçük ve açık renkli minderler tercih edebilirsiniz.

plant pots

Bitkiler

Balkon dekorasyonundan bahsederken bitkilerden bahsetmemek mümkün mü hiç?

Mina cam hem yapısal hem bitkisel destek olarak yanınızda...

Canlı renklerin hakim olduğu saksılar ve bu saksılara yerleştireceğiniz birbirinden değişik bitkilerle balkonunuzda huzuru yakalayabilirsiniz. Ayrıca, kullanacağınız saksıları direkt hazır almaktansa, kendi zevkinize göre evde dekore ederek daha küçük bir bütçeyle tam anlamıyla istediğiniz saksılara sahip olabilirsiniz.

⇒ Saksılarınız için kullanabileceğiz renkleri Mina Cam ailesi olarak yardımcı oluruz.

duvar dekorasyon ürünleri

Duvar Dekorasyonu

“Duvar Dekorasyon Ürünleri” ile de yeni yaşam alanlarınız olan mina cam cambalkon ve kış bahçelerinizin görünümünü değiştirmeniz mümkün.

Nasıl mı ?

Renkli ya da metal çerçeveleri kullanarak, fotoğraflarınız ile duvarınızda küçük bir anı köşesi yaratabilirsiniz. Ya da modası asla geçmeyen aksesuarlardan biri olan ayna ile hem dekorasyonunuza şıklık katabilir hem de balkonunuzu daha geniş gösterebilirsiniz. Bunlar da güzel ama ben bitkilerimden asla kopamam, onları kullanarak duvarımı renklendirmek istiyorum diyorsanız da; son dönemlere oldukça popüler olan duvar rafları tam size göre. 

zemindetay

Zeminler

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan ahşap yer döşemeleri, cam balkon ve kış bahçelerinizde sıcak bir hava yaratacaktır. Bir de ahşap yer döşemelerinizin üzerine etnik minderler atarsanız, balkonlarınızda hem sıcacık hem de otantik bir rüzgar estirebilirsiniz.

Ayrıca seçeceğiniz döşemelerin asimetrik şekillerde olmasına dikkat ederseniz, balkonunuz olduğundan da geniş gözükecektir. Asimetrik döşeme tamam ama halısız olmaz diyorsanız, tüm döşemenizi halı ile kapatmadıktan sonra seçeceğiniz her renk ahşaba çok yakışacaktır. :)

Minacam Cam Balkonda Panorama Keyfi

Minacam Cam balkon sistemleri; Binamızı yada binamızın bazı bölümlerini hava muhalefeti, yağmur, toz ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyan, açılır kapanır özelliği sayesinde istenildiğinde dış ortamla teması tekrar sağlayabilen, kullanıldığı yerlerde binaya ferahlık ve ergonomik yapı kazandıran yüksek ısı yalıtımlı sistemlerdir.

KAHRAMANMARAŞ MİNA CAM BALKON TEMPERLİ CAM PATLAR MI?

KAHRAMANMARAŞ MİNACAM Cam balkon yaptıran herkes bu soruyu kendisine soruyor. Cam balkon camı kırılır mı? Temperli cam patlar mı ve patlarsa neden patlar? Aslında bir başka soru da temperli cam kırılır mı şeklinde olmalıdır.

Çünkü katlanır ve sürme cam sistemlerinde temperli camlar kullanılır.

Kahramanmaraş Cambalkon Kampanyası

Kahramanmaraş cam balkon lider firması Minacam cam balkon olarak cam balkonun estetik ve kullanım rahatlığı sunan Tüekiyenin Cam balkon markası Albert Genau nun kaliteli ve sağlam cam balkon sistemleri ile giyotin sistemler,sürme ve askılı cam sistemleri ile Kahramanmaraş halkına 22 yıldır hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.Kendini sürekli yenileyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Minacam'ın Maraş Cam Balkon sektöründe yılların birikimiyle hizmet vermektedir.

 

Bunun yanında ısıcam imalatı ve Pvc kapı pencere sistemleri ile Aluminyum sistemlerin en doğru malzeme ile buluşturan Minacam duşakabin sistemlerinde de iddialı modelleri ile Kahraman Maraş halkına hizmet vermektedir.Bölgede en büyük bayii konumunda olan Minacam yer yer cambalkon da kampanya etkinlikleri ile de sektöründe Maraş lı hemşehrilerine hizmet vermektedir.

 

Kahramanmaraş Cam Balkon sistemlerinin malzemelerini inceleyebileceğiniz 400 m2 showroom alanı ile K.Maraş'ın en büyük cam balkon sistemleri showroom alanına sahip Minacam 'da Albert Genau nun Cam balkon sistemlerini inceleyebilir siz kahvenizi yudumlarken kalitenin keyfine varacaksınız.Bunun yanında dkorasyon ürünlerimizden de son çıkan ürünleri bulabileceğiniz teknik ve fiyatsal anlamda tam bilgilendirileceğiniz showroom K.Maraş'ın yeni yerleşim bölgesinde Binevler Kavşağı Balkon Kafenin hemen altında yer almaktadır.

Cam Balkon sezonu olan sonbahar döneminde kampanyalara geç kalmamak için acele edin ve kışa girmeden sizlerde evinizde yeni yaşam alanlarıni bizimle oluşturun...

Kahramanmaraş Cam Balkon Fitilleri

Estetik görünümü, temizliğinin kolaylığı, kullanım sürelerinin uzunluğu ve dayanıklılığı ile de dikkat çekmektedir. Mevcut olan diğer cam balkon fitillerine göre farklı avantajlar sunan cam balkon fitilleri ev ve iş yerlerinde kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Daha iyi izolasyon elde edebileceğiniz ve camların birleşiminin daha güvenilir hale gelebilmesi için çift cidarlı olarak tasarlanan şeffaf camlar, estetik bir şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Kahramanmaraş Cam Balkon'dan Su Alır Mı?

Cam balkon ürünleri ile ile ilgili en fazla merak edilen konulardan birisi de su sızdırma meselesidir. Katlanır veya sürme cam balkon sistemleri lider firması ALBERT GENAU Markası yetkili bayisi olan MİNACAM Cam Balkon olarak siz müşterilerimize kaliteli ürün sunmaktayız.